Uncategorized

EVİNİZ İÇİN BİRBİRİNDEN KULLANIŞLI 5 İÇ TASARIM

mini buzdolabı

Eğer evinizin iç tasarımını değiştirmek veya evinizin tasarımına yeni bir şeyler eklemek istiyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu fikirler size yardımcı olabilir.

Mini Buzdolabı

mini buzdolabı

Buzdolabınızın fazla yer kaplıyor olması canınızı sıkmış olabilir. O zaman yukarıda görmüş olduğunuz tasarım tam size göre. Mutfakta dezgah altına yerleştirilmiş bir mini buzdolabı işinizi fazlasıyla görebilir.

Kitaplık ama Kapı- Kapı ama Kitaplık

kapi kitaplik

Adına her ne derseniz deyin, bu tasarım size fazlasıyla yer tasarrufu sağlayacak. Bu tasarım sayesinde hem kitaplık için ekstra yer harcamamış olacaksınız hem de kapılarınız belki de ilk defa ciddi bir işe yarayacak.

Dolap-altı Çekmeceleri

dolap cekmece

Bu tasarım sayesinde hem eşyalarınız ortalıkta dağınıklık yaratmayacak hem de dolap altlarında çekmece kullanarak yer tasarrufu yapmanızı sağlayacak.

Merdiven-altı Ayakkabılık

merdiven ayakkabi

Resimde de görmüş olduğunuz gibi bu zekice tasarım size büyük oranda yer tasarrufu sağlayacak.

Merdiven-altı Kitaplık

merdiven kitap

Kapılarınızdan sonra da merdivenlerinizi de kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Hem de çok zekice bir yöntem ile. Resimde de göründüğü gibi gayet şık duran bu tasarım oldukça işinize yarayacak.

Bu yazımızda yaratıcı dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik. Eğer siz de bu içeriği beğendiyseniz paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.